WROCŁAW

15 listopada 2018 | Platinum Palace*****

#7 Wielka Wymiana Kontaktów

                                                                      Zgarnij wiedzę i kontakty

SPOTKANIE JEST SKIEROWANE DO:

– przedsiębiorców małych i średnich firm

– przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać i inwestować w wiedzę

– przedsiębiorców nastawionych na kontakty, współpracę, partnerstwo

– osób, które planują założyć firmę i szukają inspiracji, środowisk biznesowych

WIEDZA

Każde spotkanie to możliwość posłuchania ekspertów i praktyków z różnych dziedzin biznesu 

KONTAKTY

W spotkaniu bierze średnio udział od 80 do 100 Przedsiębiorców. W ciągu 4 godzin spotkania aż połowa czasu zaplanowana jest na networking.

BIZNES

Biznes to kontakty. Nasze spotkania są świetną okazją do poszerzenia kontaktów oraz wiedzy biznesowej.

 

Program Wydarzenia

Czwartek 15 listopada 2018

}

17:30 – 18:30

Wielka Wymiana Kontaktów cz. 1

}

18:30 - 19:10

WYKŁAD 1: „Najlepsze strategie inwestowania w nieruchomości” –Wojciech Orzechowski

}

19:10 – 19:30

WYKŁAD 2: „Jak zbudować prosperujący biznes i mocny brand”– Anna Suska

}

19:30 – 20:30

Wielka Wymiana Kontaktów cz .2 

}

20:30 - 21:00

WYKŁAD 3: ”Jak zbudować strategię by dojść do 7 cyfrowych obrotów w firmie?– Karol Cichosz

}

21:00 - 22:00

Kolacja VIP z prelegentami i organizatorami

Opis Prelegentów

Wojciech Orzechowski

Biznesmen, Inwestor i Rentier

Dzięki mądremu Inwestowaniu w Nieruchomości już w wieku 37 lat został rentierem. Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości – WIWN.pl®. Autor książek „Zarabiaj na Nieruchomościach” i „Wszystko o FLIPACH – 200 Pytań do Eksperta” oraz Symulatora inwestowania w nieruchomości „Rentier”. Zapraszany do telewizji TVN, Polsat i DOMO+ w roli eksperta na rynku nieruchomości. Korzystając z wiedzy i osobistego wsparcia Wojciecha Orzechowskiego, już kilkuset Inwestorów zrealizowało projekty, z których każdy wygenerował zyski znacznie przekraczające zakładane cele. Każdego dnia rozwiązuje skomplikowane sprawy, a swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi. Po latach praktyki na polskim rynku opracował zabójczo skuteczną strategię Inwestowania w Nieruchomości, dzięki której grupa jego Inwestorów systematycznie osiąga rekordowe zyski. 

Anna Ewa Suska

Trener biznesu, biznes mentor, specjalista od personal brandingu, ekspert motywowania i inspirowania ludzi, lider, wizjoner, współwłaścicielka firm z branży ekonomicznej, budowlanej, sprzątającej, edukacyjnej i konsultingowej.

Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Finansów w Warszawie, NLP Training& Coaching Academy w Londynie. Najwięcej sukcesów odniosła, tworząc sieci salonów kosmetycznych i zajmując się biznes mentoringiem w Suska Mentoring.  Jest świetnym i mocnym negocjatorem, w swojej karierze wynegocjowała wiele dużych kontraktów w Londynie, udowadniając, że kobieta może budować swoją firmę globalnie nawet w londyńskim City, który słynie z twardych reguł biznesowych. Nominowana do konkursu organizowanego przez Zjednoczone Królestwo Polek w Wielkiej Brytanii „Polka Roku 2016”. Brała udział w wielu szkoleniach rozwojowych, kosmetycznych, medycznych i szkoliła się u największych mówców na świecie i w Polsce, między innymi u Anthony’ego Robbinsa, Sonii Stringer, Erica Worre’a, Blaira Singera, T. Harva Ekera. Na wydarzeniu odbędzie się premiera jej najnowszej ksiązki „Efektywny biznes”.

Karol Cichosz

Właściciel biznesowy z ponad 10 letnim doświadczeniem biznesowym, inwestujący na rynku nieruchomości, akcji oraz kryptowalut.

Współwłaściciel, Dyrektor Softway Ltd i współwłaściciel oraz Członek Zarządu Softway Polska sp. z o.o., Prezes Zarządu i główny udziałowiec KTC Partners sp. z o.o., Prezes Zarządu KTC Nieruchomości sp. z o.o., Fundator oraz Przewodniczący Rady Fundatorów Fundacji z Inicjatywą. Swoje doświadczenia biznesowe budował w obszarach: nieruchomości, IT, ład korporacyjny, rachunkowość inwestycyjna. Audytor (Ernst&Young, PZU, Kredyt Bank), ekonomista, menedżer, architekt rozwiązań biznesowo – informatycznych oraz mentor biznesowy dzielący się swoim ponad 10 letnim doświadczeniem z budowania i prowadzenia własnych firm.

Twoja Inwestycja

Do wydarzenia pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Szczegóły Wydarzenia

 

 

15 listopada 2018

PLATINUM PALACE*****

Powstańców Śląskich 204,

53-140 Wrocław

FAQ

Często zadawane pytania

Jak Kupić bilet

Bilet możesz zakupić wybierając opcję przelewów online (Przelewy24) klikając w wyżej zamieszczony link. Wybrany bilet możesz zakupić dokonując przelewu bezpośrednio na poniższe konto.

69zł/1os. (z VAT)

99zł/2os. (z VAT)

139zł/1 VIP (z VAT)

Dane do przelewu

Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024 Katarzyna Dziubałka, Madziarów 4, 04-444 Warszawa. Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail, Miasto.

FAKTURA

E-mail z Przelewy24 jest potwierdzeniem Twojego udziału w wydarzeniu. Jeśli wypełniłeś dane do faktury otrzymasz ją w ciągu 7 dni na podany adres e-mail. Tuż przed wydarzeniem dostaniesz e-mail potwierdzający z informacjami organizacyjnymi.

FAKTURA PRO-FORMA

Możesz zapłacić za bilet na podstawie wcześniej wystawionej faktury. Aby otrzymać fakturę napisz na biuro@wielkawymianakontaktow.pl

POLITYKA ZWROTÓW

Prosimy o przemyślany zakup biletów, gdyż nie podlegają one zwrotowi. Bilet można odsprzedać lub wymienić na inny termin/miasto.

Nasi Partnerzy

Dołącz do Partnerów

Nawiąż z nami współpracę i dołącz do Wielkiej Wymiany kontaktów jako Partner. Będzie mieć możliwość zaprezentowania swojej firmy ze sceny, w naszych social media oraz na stoisku.

”KONTAKT”