SZCZECIN

CO?

WIELKA WYMIANA KONTAKTÓW

GDZIE?

SZCZECIN

STARA RZEŹNIA

ul. Wendy 14

KIEDY?

3.06.2019

CENA BRUTTO

od 69 PLN

#4 Wielka Wymiana Kontaktów

                                                                      Zgarnij wiedzę i kontakty

SPOTKANIE JEST SKIEROWANE DO:

– przedsiębiorców małych i średnich firm

– przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać i inwestować w wiedzę

– przedsiębiorców nastawionych na kontakty, współpracę, partnerstwo

– osób, które planują założyć firmę i szukają inspiracji, środowisk biznesowych

WIEDZA

Każde spotkanie to możliwość posłuchania ekspertów i praktyków z różnych dziedzin biznesu 

KONTAKTY

W spotkaniu bierze średnio udział od 80 do 100 Przedsiębiorców. W ciągu 4 godzin spotkania aż połowa czasu zaplanowana jest na networking.

BIZNES

Biznes to kontakty. Nasze spotkania są świetną okazją do poszerzenia kontaktów oraz wiedzy biznesowej.

Program Wydarzenia

Poniedziałek 3 czerwca 2019

}

17:30 – 18:30

WIELKA WYMIANA KONTAKTÓW cz 1. 

}

18:30 - 19:00

WYKŁAD 1: Sprzedaż oparta na emocjach – Jerzy Zientkowski 

Kluczem do sprzedaży jest zaufanie. A zaufanie potrzebuje trzech komponentów: czasu, co oczywiste, logiki, czyli wiedzy o produkcie i w końcu emocji, czyli paliwa do decyzji. Porozmawiajmy o tym, jak używać emocji w biznesie, gdzie ich używać i… po co 🙂
}

19:00 – 19:30

WYKŁAD 2: „Źródła finansowania dla przedsiębiorstw. Od czego zacząć by efektywnie wykorzystać możliwości jakie stwarza rynek dofinansowań.” – Monika Kowalik

}

19:30 - 21:00

WIELKA WYMIANA KONTAKTÓW cz. 2

}

19:30 - 21:00

WYKŁAD 2: „Ty jako nadzwyczajny element Biznesu – czyli budowanie naturalnej przewagi na rynku z wykorzystaniem potęgi Ciała, Umysłu i Otoczenia” – Piotr Cygan

}

21:00 - 22:00

Kolacja VIP z Prelegentami i Organizatorami

Opis Prelegentów

Jerzy Zientkowski

Mówca inspiracyjny, autor, mentor i trener. 

W latach 2011-2016 wiceprezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i dyrektor programowy międzynarodowego SpectacularSpeaking oraz Festiwalu Inspiracji. Członek prestiżowego BTI Speakers Club. Członek Toastmasters, ACG, ALS, założyciel i mentor pięciu klubów. Pięciokrotny Mistrz Polski w przemówieniach, w 2012 roku dotarł do finałowej szóstki najlepszych mówców Mistrzostw Europy w Bonn. Rocznie mówi do blisko 40 tys. osób, prowadząc kilkadziesiąt szkoleń, wykładów i prezentacji. Mentoruje klientów wyższego szczebla zarządzania, pomagając w sytuacjach „podbramkowych”. Jego mowy uświetniały prestiżowe wydarzenia m.in.: TEDx, SpectacularSpeaking, Kongres Business Intelligence, Diamenty Sprzedaży, Kongres Kadry oraz wiele innych ogólnopolskich konferencji. Jest zapraszany na sceny, gdzie przemawia obok najlepszych polskich i światowych mówców: Briana Tracy, Roberta Cialdiniego, DarrenaLaCroix, Marka Browna, Jacka Walkiewicza i innych.

Monika Kowalik

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych z 10 letnim doświadczeniem. Wiedzę z zakresu tematyki unijnej zdobyła jako pracownik samorządowy, gdzie z sukcesem pozyskiwała środki na rozwój infrastruktury oraz projekty miękkie.  Praktyk. Na co dzień zajmuje się pozyskiwaniem funduszy dla firm, jednostek samorządu terytorialnego, oraz instytucji otoczenia biznesu. Stale pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie, na bieżąco śledzi i uaktualnia swoją wiedzę w zakresie funduszy oraz rozwoju osobistego. Właściciel firmy szkoleniowej. Członek Zarządu Akademii Budowy Domów. Coach w zakresie wystąpienia publiczne, techniki skutecznej sprzedaży. Mówca motywacyjny oraz mentor dla mikro małych i średnich przedsiębiorstw.

Piotr Cygan

Trener, coach, czarodziej, założyciel Mindset Academy.
Certyfikowany  coach i biznes trener dla mikro, małych i średnich firm, początkujący mówca – przyszły keynote speaker. Na co dzień dzieli się z ludźmi nieszablonową wiedzą i narzędziami, aby mogli przyjrzeć się własnym możliwościom z zupełnie innej strony. Najwięcej inspiracji czerpie z pracy indywidualnej, podczas której zachęca do budowania większej świadomość  potencjału własnego  ciała i umysłu, ale i do odkrywania możliwości otaczającego nas świata. Marzy o tym, aby nauka sprawiała nam przyjemność i była ekscytująca, dlatego prowadząc i organizując warsztaty rozwojowe, kieruje się ideą „Wszystko zaczyna się w Głowie – Jednak to dopiero  początek Przygody”. Dzięki temu  może realizować swoją pasję, jaką jest dostarczanie rozwiązań, wiedzy i strategii, o którą ciężko w tradycyjnym systemie edukacji, a  która może wprowadzić życie czy biznes na zupełnie inny poziom. 
Jego  motto: Najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.

Szczegóły Wydarzenia

3 czerwca 2019

stara rzeźnia

WENDy 14, 70-655, SZCZECIN

Dołącz do Partnerów

Nawiąż z nami współpracę i dołącz do Wielkiej Wymiany kontaktów jako Partner.

Będziesz mieć możliwość zaprezentowania swojej firmy ze sceny, w naszych social media oraz na stoisku.

 

FAQ

Często zadawane pytania

JAK KUPIĆ BILET?

Bilet możesz zakupić wybierając opcję przelewów online (Przelewy24). Wybrany bilet możesz zakupić dokonując przelewu bezpośrednio na poniższe konto.

69zł/1os. (z VAT)

99zł/2os. (z VAT)

139zł/VIP

Dane do przelewu

Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024 Katarzyna Dziubałka. Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail, Miasto.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ BILET?

Prosimy o przemyślany zakup biletów, gdyż nie podlegają one zwrotowi. Bilet można odsprzedać lub wymienić na inny termin/miasto.

CZY DOSTANĘ FAKTURĘ?

E-mail z Przelewy24 jest potwierdzeniem Twojego udziału w wydarzeniu i generuje automatycznie fakturę. Tuż przed wydarzeniem dostaniesz e-mail potwierdzający z informacjami organizacyjnymi.

PŁATNOŚĆ NA PODSTAWIE FAKTURY PRO-FORMA?

Możesz zapłacić za bilet na podstawie wcześniejszej faktury. Na na biuro@wielkawymianakontaktow.pl