POZNAŃ

CO?

WIELKA WYMIANA KONTAKTÓW

 

GDZIE?

POZNAŃ

Termy Maltańskie, 

ul.Termalna 1

61-028 Poznań 

KIEDY?

24.09.2019

CENA BRUTTO

59 PLN

#11 Wielka Wymiana Kontaktów

                                                                      Zgarnij wiedzę i kontakty

SPOTKANIE JEST SKIEROWANE DO:

– przedsiębiorców małych i średnich firm

– przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać i inwestować w wiedzę

– przedsiębiorców nastawionych na kontakty, współpracę, partnerstwo

– osób, które planują założyć firmę i szukają inspiracji, środowisk biznesowych

WIEDZA

KONTAKTY

BIZNES

 

Program Wydarzenia

Wtorek, 24 września 2019

}

17:30 – 18:30

Wielka Wymiana Kontaktów cz. 1

}

18:30 - 19:00

WYKŁAD 2:„Źródła finansowania dla przedsiębiorstw. Od czego zacząć by efektywnie wykorzystać możliwości jakie stwarza rynek dofinansowań.” –Monika Kowalik

}

19:00 – 19:30

WYKŁAD 2: „Fundamenty sprzdaży interpersonalej” – Łukasz Cybulski

}

19:30 – 20:30

Wielka Wymiana Kontaktów cz .2 

Opis Prelegentów

Łukasz Cybulski

World Class Speaker, Trener, Motywator, Przedsiębiorca, Ekspert sprzedaży interpersonalnej.

Poznaj człowieka, który inspiruje do autentycznej zmiany w życiu. Kiedy poznasz go bliżej odkryjesz, że nie wpisuje się w żadne ramy tego jak często postrzegamy człowieka sukcesu. Skromny, stonowany, piekielnie skuteczny w działaniu, na co dzień poza prowadzeniem z dużym sukcesem przedsiębiorstwa propaguje ideę wdzięczności. Z jego wystąpień bije niezwykłe ciepło i prawda, bo kocha ludzi, a jego misją jest to by wzrastali. Pomaga uwolnić moc i energię oraz pobudzić zaangażowanie i efektywność. Zachęca ludzi do odwagi i ufności we własne siły, pomaga w odkrywaniu talentów wykorzystując nowoczesne narzędzia rozwojowe. Jest absolwentem elitarnej szkoły World Class Speaker i certyfikowanym trenerem przez Milewski & Partnerzy – jednym z niewielu w Polsce. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu efektywnych zespołów, w tym również sprzedażowych.

Monika Kowalik

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych z 10 letnim doświadczeniem. Wiedzę z zakresu tematyki unijnej zdobyła jako pracownik samorządowy, gdzie z sukcesem pozyskiwała środki na rozwój infrastruktury oraz projekty miękkie.  Praktyk. Na co dzień zajmuje się pozyskiwaniem funduszy dla firm, jednostek samorządu terytorialnego, oraz instytucji otoczenia biznesu. Stale pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie, na bieżąco śledzi i uaktualnia swoją wiedzę w zakresie funduszy oraz rozwoju osobistego. Właściciel firmy szkoleniowej. Członek Zarządu Akademii Budowy Domów. Coach w zakresie wystąpienia publiczne, techniki skutecznej sprzedaży. Mówca motywacyjny oraz mentor dla mikro małych i średnich przedsiębiorstw.

Twoja Inwestycja

 

 Do wydarzenia pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

  

Szczegóły Wydarzenia

 

 

24 września 2019

TERMY MALTAŃSKIE

ul. tERMALNA 1

61-028 poZNAŃ 

 

FAQ

Często zadawane pytania

JAK KUPIĆ BILET?

Bilet możesz zakupić wybierając opcję przelewów online (Przelewy24). Wybrany bilet możesz zakupić dokonując przelewu bezpośrednio na poniższe konto.

69zł/1os. (z VAT)

99zł/2os. (z VAT)

Dane do przelewu

Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024 Katarzyna Dziubałka. Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail, Miasto.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ BILET?

Prosimy o przemyślany zakup biletów, gdyż nie podlegają one zwrotowi. Bilet można odsprzedać lub wymienić na inny termin/miasto.

CZY DOSTANĘ FAKTURĘ?

E-mail z Przelewy24 jest potwierdzeniem Twojego udziału w wydarzeniu i generuje automatycznie fakturę. Tuż przed wydarzeniem dostaniesz e-mail potwierdzający z informacjami organizacyjnymi.

PŁATNOŚĆ NA PODSTAWIE FAKTURY PRO-FORMA?

Możesz zapłacić za bilet na podstawie wcześniejszej faktury. Na na biuro@wielkawymianakontaktow.pl

Tak było ostatnio

Nasi Partnerzy