OLSZTYN

CO?

WIELKA WYMIANA KONTAKTÓW

GDZIE?

HOTEL DYPLOMAT****

Dąbrowszczaków 28, 10-540 Olsztyn

KIEDY?

10.10.2019

CENA BRUTTO

59 PLN

#1 Wielka Wymiana Kontaktów

                                                                      Zgarnij wiedzę i kontakty

SPOTKANIE JEST SKIEROWANE DO:

– przedsiębiorców małych i średnich firm

– przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać i inwestować w wiedzę

– przedsiębiorców nastawionych na kontakty, współpracę, partnerstwo

– osób, które planują założyć firmę i szukają inspiracji, środowisk biznesowych

WIEDZA

KONTAKTY

BIZNES

Program Wydarzenia

Czwartek 10 października 2019

}

17:30 – 18:30

Wielka Wymiana Kontaktów 

}

18:30 - 19:00

„10 sposobów na zwiększenie zysków firmy, za pomocą FanPage’a na Facebook. – Monika Tarnowska

 

}

19:00 - 19:15

„Zabezpieczenie finansowe działalności gospodarczej w przypadku zdarzeń losowych” – Compensa

}

19:15-19:45

„Poznaj strategie jak inwestować w nieruchomości” – Tomasz Stawiarz

}

19:45 - 20:45

Wielka Wymiana Kontaktów 

}

21:00 - 22:00

Kolacja VIP

Opis Prelegentów

Monika Tarnowska

Właścicielka agencji marketingowej – Lupa Marketing. Praktyk, w branży od 9 lat. Na co dzień współtworzy wraz ze swoim zespołem kanały firmowe w Social Media, prowadzi i optymalizuje kampanie sprzedażowe, buduje silne brandy.
Jak głosi hasło firmy – Powiększamy Zyski Firm – stawia na praktyczne i efektywne rozwiązania. Dla samej Moniki marketing to budowanie doskonałych relacji z grupą docelową – musisz stworzyć związek idealny ze swoim Klientem. Musisz fascynować, wzbudzać w nim potrzebę kontaktu z Tobą/Twoją Marką/Firmą. A Social Media doskonale się do tego nadają.
 
Ponad 14 000 000 osób dziennie w Polsce loguje się do portali społecznościowych.  Dlatego tak ważne jest, aby wykorzystać to narzędzie w odpowiedni sposób i zacząć powiększać zyski swojej firmy. 
 

Tomasz Stawiarz

Specjalista ds. Inwestycji w Nieruchomości. Dyrektor ds. Planowania i Przygotowania Inwestycji w firmy Doctor Q BUD, jest absolwentem Wydziału Zarządzania, kierunku Gospodarka Nieruchomościami na Krakowskiej  Akademii w Krakowie. Pierwszą Firmę zajmującej się nieruchomościami założył w roku 2009. Założył też i prowadził wiele firm związanych zarówno z branżą wellness, doradczą jak i budowlaną. Tomasz Stawiarz specjalizuje się w analizie nieruchomości pod względem ekonomicznym. Przygotowuje inwestycje oraz prowadzi rozmowy z inwestorami finansowymi. Prowadzi też specjalistyczne szkolenia. Tomasz Stawiarz ma 31 lat i prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Jego pasją są oraz wyprawy górskie oraz biegi z przeszkodami. Szczególnie w tej ostatniej dziedzinie odnosi wiele sukcesów.

Twoja Inwestycja

 Do wydarzenia pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

 

Szczegóły Wydarzenia

 

10 PAŹDZIERNIKA 2019

HOTEL DYPLOMAT*****

 DĄBROWSZCZAKÓW 28,

10-540 OLSZTYN

 

FAQ

Często zadawane pytania

Jak Kupić bilet

Bilet możesz zakupić wybierając opcję przelewów online (Przelewy24) klikając w wyżej zamieszczony link. Wybrany bilet możesz zakupić dokonując przelewu bezpośrednio na poniższe konto.

59zł/1os. (z VAT)

89zł/2os. (z VAT)

129zł/1 VIP (z VAT)

Dane do przelewu

Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024 Katarzyna Dziubałka, Madziarów 4, 04-444 Warszawa. Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail, Miasto.

FAKTURA

E-mail z Przelewy24 jest potwierdzeniem Twojego udziału w wydarzeniu. Jeśli wypełniłeś dane do faktury otrzymasz ją w ciągu 7 dni na podany adres e-mail. Tuż przed wydarzeniem dostaniesz e-mail potwierdzający z informacjami organizacyjnymi.

FAKTURA PRO-FORMA

Możesz zapłacić za bilet na podstawie wcześniej wystawionej faktury. Aby otrzymać fakturę napisz na biuro@wielkawymianakontaktow.pl

POLITYKA ZWROTÓW

Prosimy o przemyślany zakup biletów, gdyż nie podlegają one zwrotowi. Bilet można odsprzedać lub wymienić na inny termin/miasto.

Nasi Partnerzy

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group oraz Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group działają od wielu lat na polskim rynku, wciąż rozwijając swoją ofertę, standardy obsługi i sieć sprzedaży, aby wyprzedzać oczekiwania rosnącej liczby Klientów. Compensa jako część koncernu Vienna Insurance Group jest liderem ubezpieczeniowym w Europie Środkowo – Wschodniej.

Dołącz do Partnerów

Nawiąż z nami współpracę i dołącz do Wielkiej Wymiany kontaktów jako Partner. Będzie mieć możliwość zaprezentowania swojej firmy ze sceny, w naszych social media oraz na stoisku.

”KONTAKT”