O nas

O Wielkiej Wymianie Kontaktów

Wielka Wymiana Kontaktów to spotkanie, na którym przedsiębiorcy nie maja wątpliwości, gdzie trafili i po co. Jak sama nazwa wskazuje, jest to spotkanie dedykowane wymianie kontaktów. Formuła jest taka sama od kilku lat, a spotkania odbywają się cyklicznie w 14 miastach w Polsce i w Londynie. Jest ono podzielone na trzy części: networkingową, merytoryczną oraz kolację VIP. 

Siła networkingu

Nie ma biznesu bez kontaktów. Dzięki kontaktom i zbudowanym w oparciu o nie relacjom możemy rozwijać firmę. Potrzebujemy dobrych specjalistów, partnerów biznesowych. Każda firma nieustannie potrzebuje  napływu nowych klientów, aby móc wzrastać. Temu właśnie służy networking. Na spotkania WWK przedsiębiorcy przychodzą, aby nawiązać relacje, a w efekcie pomóc sobie nawzajem w rozwoju firmy, czyli tak naprawdę w zwiększeniu przychodów lub utrzymaniu przepływów finansowych.

Misja

Organizacja dużych, cyklicznych spotkań networkingowych w Polsce i za granicą, podczas których tworzymy przestrzeń dla polskich przedsiębiorców, umożliwiającą synergiczną współpracę, rozwój oraz wzrost dochodów w firmie.

Wizja

Naszą wizją jest stworzenie globalnej przestrzeni, gdzie duże grupy przedsiębiorców mogą nawiązywać liczne kontakty biznesowe, dzięki czemu ich firmy rosną w siłę.

Wartości

Wartości, którymi się kierujemy to: biznes, rozwój, współpraca, relacje i pieniądze. 

Katarzyna Dziubałka

Pomysłodawczyni i CEO

Właścicielka marki Wielka Wymiana Kontaktów – cyklu spotkań networkingowych w Polsce i za granicą, których zorganizowała już ponad 150. 

W ciągu 5 lat przeszła drogę od uczestniczki Szkoły Liderek do właścicielki tego przedsięwzięcia. 

Ukończyła w wyróżnieniem cztery Uczelnie Wyższe – Uniwersyt Warszawski, SGH, University of Surrey w Wielkiej Brytanii oraz Getulio Vargas w Brazylii. Posiada dwa tytuły magistra, w tym jeden z anglistyki oraz jeden z zarządzania projektami z SGH. 

Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą biznesową. W 2017 została jedną z bohaterek książki „Liderki”. W 2018, kiedy tylko pojawiła się możliwość zakupienia marki Szkoła Liderek – bez wahania przystąpiła do negocjacji. 

„Biznes to kontakty”

Działamy od 2013r. 

WIELKA WYMIANA KONTAKTÓW

MIAST W POLSCE

UCZESTNICY

SPOŁECZNOŚĆ PRZEDSIĘBIORCÓW

Media o Nas