LUBLIN

CO?

WIELKA WYMIANA KONTAKTÓW

GDZIE?

LUBLIN
HOTEL WIENIAWSKI***

ul. Sądowa 6

KIEDY?

4.06.2019

CENA BRUTTO

od 59 PLN

#9 Wielka Wymiana Kontaktów

                                                                      Zgarnij wiedzę i kontakty

SPOTKANIE JEST SKIEROWANE DO:

– przedsiębiorców małych i średnich firm

– przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać i inwestować w wiedzę

– przedsiębiorców nastawionych na kontakty, współpracę, partnerstwo

– osób, które planują założyć firmę i szukają inspiracji, środowisk biznesowych

WIEDZA

KONTAKTY

BIZNES

Program Wydarzenia

Wtorek, 4 czerwca 2019

}

17:30 – 18:30

Wielka Wymiana Kontaktów cz. 1

}

18:30 - 19:15

WYKŁAD 1: „Wystąpienia publiczne w biznesie” – Anna Porończuk-Omiotek

}

19:15 – 20:00

WYKŁAD 2: Źródła finansowania dla przedsiębiorstw. Od czego zacząć by efektywnie wykorzystać możliwości jakie stwarza rynek dofinansowań.” –Monika Kowalik

}

19:45 – 21:00

Wielka Wymiana Kontaktów cz. 2

}

21:00 - 22:00

Kolacja VIP z prelegentami i organizatorami

Opis Prelegentów

ANNA POROŃCZUK – OMIOTEK

Manager, doradca i szkoleniowiec. Organizuje spotkania branżowe „Lublin IT” i koordynuje lubelski oddział „infoShare Academy”, gdzie współpracuje z firmami IT, programistami oraz osobami, które chcą zmienić zawód i znaleźć pracę jako programista. Od 5 lat jest też właścicielką własnej firmy doradczo-szkoleniowej. Doradza i prowadzi warsztaty z tematów takich jak:
• zarządzanie projektami,
• wystąpienia publiczne,
• marketing,
• a także prowadzi doradztwo dla startupów.
Przeprowadziła ponad 1650 godzin warsztatów i przez ponad 2000 godzin przygotowała 1200 slajdów. Jej prezentacje widziało łącznie 4300 osób. Wieczna optymistka, kocha podróże, aktywny tryb życia, ruch, siłownię i taniec modern jazz.

MONIKA KOWALIK

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych z 10 letnim doświadczeniem. Wiedzę z zakresu tematyki unijnej zdobyła jako pracownik samorządowy, gdzie z sukcesem pozyskiwała środki na rozwój infrastruktury oraz projekty miękkie.  Praktyk. Na co dzień zajmuje się pozyskiwaniem funduszy dla firm, jednostek samorządu terytorialnego, oraz instytucji otoczenia biznesu. Stale pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie, na bieżąco śledzi i uaktualnia swoją wiedzę w zakresie funduszy oraz rozwoju osobistego. Właściciel firmy szkoleniowej. Członek Zarządu Akademii Budowy Domów. Coach w zakresie wystąpienia publiczne, techniki skutecznej sprzedaży. Mówca motywacyjny oraz mentor dla mikro małych i średnich przedsiębiorstw.

Twoja inwestycja

Do wydarzenia pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Szczegóły Wydarzenia

4 czerwca 2019

HOTEL WIENIAWSKI***

UL. SĄDOWA 6, 20-027, LUBLIN

Tak było Ostatnio

FAQ

Często zadawane pytania

Jak Kupić bilet

Bilet możesz zakupić wybierając opcję przelewów online (Przelewy24) klikając w wyżej zamieszczony link. Wybrany bilet możesz zakupić dokonując przelewu bezpośrednio na poniższe konto.

59zł/1os. (z VAT)

89zł/2os. (z VAT)

129zł/1 VIP (z VAT)

Dane do przelewu

Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024 Katarzyna Dziubałka, Madziarów 4, 04-444 Warszawa. Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail, Miasto.

FAKTURA

E-mail z Przelewy24 jest potwierdzeniem Twojego udziału w wydarzeniu. Jeśli wypełniłeś dane do faktury otrzymasz ją w ciągu 7 dni na podany adres e-mail. Tuż przed wydarzeniem dostaniesz e-mail potwierdzający z informacjami organizacyjnymi.

FAKTURA PRO-FORMA

Możesz zapłacić za bilet na podstawie wcześniej wystawionej faktury. Aby otrzymać fakturę napisz na biuro@wielkawymianakontaktow.pl

POLITYKA ZWROTÓW

Prosimy o przemyślany zakup biletów, gdyż nie podlegają one zwrotowi. Bilet można odsprzedać lub wymienić na inny termin/miasto.

Nasi Partnerzy

Dołącz do Partnerów

Nawiąż z nami współpracę i dołącz do Wielkiej Wymiany kontaktów jako Partner. Będzie mieć możliwość zaprezentowania swojej firmy ze sceny, w naszych social media oraz na stoisku.

”KONTAKT”