LONDYN

CO?

WIELKA WYMIANA KONTAKTÓW

GDZIE?

LONDYN
Cote Brasserie St. Paul’s

KIEDY?

1.06.2019

CENA

20 GBP

#7 Wielka Wymiana Kontaktów

                                                                      Zgarnij wiedzę i kontakty

SPOTKANIE JEST SKIEROWANE DO:

– przedsiębiorców małych i średnich firm

– przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać i inwestować w wiedzę

– przedsiębiorców nastawionych na kontakty, współpracę, partnerstwo

– osób, które planują założyć firmę i szukają inspiracji, środowisk biznesowych

WIEDZA

KONTAKTY

BIZNES

 

Program Wydarzenia

Sobota, 1.06.2019

}

10:00 – 10:30

Wielka Wymiana Kontaktów cz. 1

}

10:30 - 11:00

WYKŁAD 1: Strategie rozwoju firmy – Anna Ewa Suska

}

11:00 – 11:30

WYKŁAD 2: Zawodowy Zen czyli 5 i pół sposobów na wewnętrzny spokój.– Agnieszka Shoshi

}

11:30 - 12:30

Wielka Wymiana Kontaktów cz. 2

}

12:30 - 13:30

WYKŁAD 3: „Skuteczne Podejmowanie Decyzji w biznesie i życiu prywatnym” – Agnes Khan

}

13:30 - 14:00

WYKŁAD 4: Fundamenty Sprzedaży Interpersonalnej – Łukasz Cybulski

 

}

14:00 - 15:00

Lunch VIP z prelegentami i organizatorami

Opis Prelegentów

Anna Ewa Suska

Trener biznesu, biznes mentor, specjalista od personal brandingu, ekspert motywowania i inspirowania ludzi, lider, wizjoner, współwłaścicielka firm z branży ekonomicznej, budowlanej, sprzątającej, edukacyjnej i konsultingowej.

Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Finansów w Warszawie, NLP Training& Coaching Academy w Londynie. Najwięcej sukcesów odniosła, tworząc sieci salonów kosmetycznych i zajmując się biznes mentoringiem w Suska Mentoring.  Jest świetnym i mocnym negocjatorem, w swojej karierze wynegocjowała wiele dużych kontraktów w Londynie, udowadniając, że kobieta może budować swoją firmę globalnie nawet w londyńskim City, który słynie z twardych reguł biznesowych. Nominowana do konkursu organizowanego przez Zjednoczone Królestwo Polek w Wielkiej Brytanii „Polka Roku 2016”. Brała udział w wielu szkoleniach rozwojowych, kosmetycznych, medycznych i szkoliła się u największych mówców na świecie i w Polsce.

Agnes Khan

mieszka w UK od 2000. Założycielka 5 Flavours of Health, bizneswomen, ekspert w Efektywnym Podejmowaniu Decyzji,  Patron Supporting Lives Trust, tłumacz na jezyk angielski Filozofii Zdrowia oraz Filozofi Zycia.

Podzieli się z publicznością Sekretem, który jest kluczem do każdej decyzji – tj. odpowiemy na pytanie –  skąd wiedzieć, że ta decyzja jest dla mnie najlepsza; oraz jak wiedzieć co naprawdę chcesz w życiu. Poda narzędzia, dzięki którym Podejmowanie Decyzji stanie się dla Ciebie łatwiejsze.

Agnieszka Shoshi

Mentor, motywacyjny trener  i wykładowca, inspirujący i super zorganizowany coach kariery, lingwista.

Włada kilkoma językami.  Posiada 15 lat doświadczenia w pracy w UK w różnych sektorach. Pasjonatka aktywnego doskonalenia zawodowego i adwokat tzw. tranferable skills (uniwersalnych zdolności). Organizatorka meet-up’ów na temat jak dobrać ścieżkę kariery. Od kilku lat prowadzi szkolenia i sesje indywidualne w Londynie i Buckinghamshire dla profesjonalistów którzy chcą podładować własną motywację, poczucie pewności siebie , podjąć pracę po przerwie lub zmienić karierę.  Gość programu  Polskiego Radia Londyn i prelegent na spotkania dla Polonii w Londynie oraz Hindu Lifestyle Seminar – kongregacji Hinduskiej w UK. Współpracowała między innymi z City of Westminster College, Buckinghamshire Adult Learning, Mind, Wysokie Obcasy Londyn, PRL Radio Londyn  i Buckinghamshire Council. Więcej na: http://www.personalassociate.co.uk/

Łukasz Cybulski

World Class Speaker, Trener, Motywator, Przedsiębiorca, Ekspert sprzedaży interpersonalnej.

Poznaj człowieka, który inspiruje do autentycznej zmiany w życiu. Kiedy poznasz go bliżej odkryjesz, że nie wpisuje się w żadne ramy tego jak często postrzegamy człowieka sukcesu. Skromny, stonowany, piekielnie skuteczny w działaniu, na co dzień poza prowadzeniem z dużym sukcesem przedsiębiorstwa propaguje ideę wdzięczności. Z jego wystąpień bije niezwykłe ciepło i prawda, bo kocha ludzi, a jego misją jest to by wzrastali. Pomaga uwolnić moc i energię oraz pobudzić zaangażowanie i efektywność. Zachęca ludzi do odwagi i ufności we własne siły, pomaga w odkrywaniu talentów wykorzystując nowoczesne narzędzia rozwojowe. Jest absolwentem elitarnej szkoły World Class Speaker i certyfikowanym trenerem przez Milewski & Partnerzy – jednym z niewielu w Polsce. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu efektywnych zespołów, w tym również sprzedażowych.

Twoja  inwestycja

 Do wydarzenia pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Szczegóły Wydarzenia

1.06.2019

Cote Brasserie

ST PAUL’S

26 Ludgate Hill, London EC4M 7 DR

METRO: St. Paul’s Central Red Line

FAQ

Często zadawane pytania

Jak Kupić bilet

Bilet możesz zakupić wybierając opcję przelewów online klikając w link. Wybrany bilet możesz zakupić dokonując przelewu bezpośrednio na poniższe konto.

20 GBP/1os. 

30 GBP/2os. 

40 GBP/1 VIP 

Dane do przelewu

Rachunek bankowy LLOYDS BANK: 77-91-22 25837263 Renata Lipowiecka. Po zakupie biletu prześlij swoje dane na biuro@wielkawymianakontaktow.pl

 

POLITYKA ZWROTÓW

Prosimy o przemyślany zakup biletów, gdyż nie podlegają one zwrotowi. Bilet można odsprzedać lub wymienić na inny termin/miasto.

CZY MUSZĘ BYć NA CAłości

Na wydarzenie można dołączyć w każdym momencie jego trwania.

Jak dojechać na wydarzenie

Transportem publicznym – tuż przy Metro St. Paul’s (czerwona linia). Samochodem – parking najbliższy płatny. Na 2 dni przed wydarzeniem wysyłamy mapkę dojazu i proponowane parkingi.

Dołącz do Partnerów

Nawiąż z nami współpracę i dołącz do Wielkiej Wymiany kontaktów jako Partner. Będzie mieć możliwość zaprezentowania swojej firmy ze sceny, w naszych social media oraz na stoisku.

”KONTAKT”