LONDYN

CO?

WIELKA WYMIANA KONTAKTÓW

GDZIE?

LONDYN
Cote Brasserie St. Paul’s

GDZIE?

9.11.2019
Sobota

CENA

20 GBP

#8 Wielka Wymiana Kontaktów

                                                                      Zgarnij wiedzę i kontakty

SPOTKANIE JEST SKIEROWANE DO:

– przedsiębiorców małych i średnich firm

– przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać i inwestować w wiedzę

– przedsiębiorców nastawionych na kontakty, współpracę, partnerstwo

– osób, które planują założyć firmę i szukają inspiracji, środowisk biznesowych

WIEDZA

KONTAKTY

BIZNES

 

Program Wydarzenia

Sobota, 9.11.2019

}

10:00 – 10:30

Wielka Wymiana Kontaktów cz. 1

}

10:30 - 11:00

Jak w 5 krokach zmienić ciężką pracę w skuteczne działanie? – Marta Kaim

}

11:00 – 11:30

Skuteczne strategie rozwoju firmy i budowania silnej marki

-Anna Ewa Suska

}

11:30 - 12:30

Wielka Wymiana Kontaktów cz. 2

}

12:30 - 13:30

Gdy jesteś wysoko spadasz z podwójną siłą – Arkadiusz Bąk

}

13:30 - 14:00

Strategie inwestowania w nieruchomości w Polsce – Tomasz Stawiarz

}

14:00 - 15:00

Lunch VIP z prelegentami i organizatorami

Opis Prelegentów

Anna Ewa Suska

Trener biznesu, biznes mentor, specjalista od personal brandingu, ekspert motywowania i inspirowania ludzi, lider, wizjoner, współwłaścicielka firm z branży ekonomicznej, budowlanej, sprzątającej, edukacyjnej i konsultingowej.

Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Finansów w Warszawie, NLP Training& Coaching Academy w Londynie. Najwięcej sukcesów odniosła, tworząc sieci salonów kosmetycznych i zajmując się biznes mentoringiem w Suska Mentoring.  Jest świetnym i mocnym negocjatorem, w swojej karierze wynegocjowała wiele dużych kontraktów w Londynie, udowadniając, że kobieta może budować swoją firmę globalnie nawet w londyńskim City, który słynie z twardych reguł biznesowych. Nominowana do konkursu organizowanego przez Zjednoczone Królestwo Polek w Wielkiej Brytanii „Polka Roku 2016”. Brała udział w wielu szkoleniach rozwojowych, kosmetycznych, medycznych i szkoliła się u największych mówców na świecie i w Polsce.

Arkadiusz Bąk

Biznesmen, wizjoner, kreator, wykładowca ASBiRO, Konsultant ds. prawa upadłościowego, bankructwa i zabezpieczenia biznesów, podróżnik, pasjonat kruszowców naturalnych,  recyklingu, energii odnawialnej, sportów ekstremalnych i ciężkich sprzętów budowlanych. 

20 lat w biznesie, 200 mln zł osobistej sprzedaży. Dziesiątki wywiadów dla radia i TV. Setki słuchaczy na wykładach w szkole ASBiRO. CEO w firmie Inret Consulting LTD oraz współzałożyciel SPIN LTD. W latach 2004 – 2010 właściciel multimilionowego przedsiębiorstwa zatrudniającego 120 osób i przetwarzającego dziennie 4000 ton odpadów pobudowlanych. Od 19 lat związany z branżą budowlaną i recyklingową. W wyniku zmian strukturalnych w Polsce
jego biznes zbankrutował, notując milionowe straty.
Arek podniósł się z tego upadku i dziś uczy:
– jak uniknąć błędów w biznesie,
– jak motywować się do działania,
– jak i kiedy wprowadzać plan naprawczy,
– jak zamieniać problemy finansowe w budowanie drogi do wolności finansowej.

Marta Kaim

Business Coach ICF, Mentor Przedsiębiorców

Właścicielka Kaim Movement, twórczyni programów rozwojowych dla kobiet oraz VIP Business Academy. Ekspert w budowaniu marki. Autorka książek „Jesteś ważna” i „Uwierz w siebie. Bardziej’.” Przez kilkanaście lat pracowała w korporacji. Manager marki systematycznie rozwijała sieć i bezkonkurencyjnie uzyskiwała najlepsze wyniki sprzedaży w Europie. Od kilku lat inspiruje i wspiera kobiety, aby uwierzyły w siebie i z sukcesami rozwijały swoje firmy.  Wielu przedsiębiorcom pomogła zamienić ciężką harówkę na skuteczne działanie i zyski. Współpracuje z polskimi firmami, którym pomaga zbudować markę. Dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą zdobytą w pracy na wysokich stanowiskach w korporacji, ale także systematycznie inwestuje w swój rozwój.

Szkoliła się u takich autorytetów jak Tony Robbins, T. Harv Eker,  Arnold Mindell, Bob Proctor, Derek Halpern.

Tomasz Stawiarz

Specjalista ds. Inwestycji w Nieruchomoścu

Dyrektor ds. Planowania i Przygotowania Inwestycji w firmy Doctor Q BUD, jest absolwentem Wydziału Zarządzania, kierunku Gospodarka Nieruchomościami na Krakowskiej  Akademii w Krakowie. Pierwszą Firmę zajmującej się nieruchomościami założył w roku 2009. Założył też i prowadził wiele firm związanych zarówno z branżą wellness, doradczą jak i budowlaną. Tomasz Stawiarz specjalizuje się w analizie nieruchomości pod względem ekonomicznym. Przygotowuje inwestycje oraz prowadzi rozmowy z inwestorami finansowymi. Prowadzi też specjalistyczne szkolenia. Tomasz Stawiarz ma 31 lat i prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Jego pasją są oraz wyprawy górskie oraz biegi z przeszkodami. Szczególnie w tej ostatniej dziedzinie odnosi wiele sukcesów.

Twoja  inwestycja

 Do wydarzenia pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Szczegóły Wydarzenia

09.11.2019

Cote Brasserie

ST PAUL’S

26 Ludgate Hill, London EC4M 7 DR

METRO: St. Paul’s Central Red Line

FAQ

Często zadawane pytania

Jak Kupić bilet

Bilet możesz zakupić wybierając opcję przelewów online klikając w link. Wybrany bilet możesz zakupić dokonując przelewu bezpośrednio na poniższe konto.

20 GBP/1os. 

30 GBP/2os. 

40 GBP/1 VIP 

Dane do przelewu

Rachunek bankowy LLOYDS BANK: 77-91-22 25837263 Renata Lipowiecka. Po zakupie biletu prześlij swoje dane na biuro@wielkawymianakontaktow.pl

 

POLITYKA ZWROTÓW

Prosimy o przemyślany zakup biletów, gdyż nie podlegają one zwrotowi. Bilet można odsprzedać lub wymienić na inny termin/miasto.

CZY MUSZĘ BYć NA CAłości

Na wydarzenie można dołączyć w każdym momencie jego trwania.

Jak dojechać na wydarzenie

Transportem publicznym – tuż przy Metro St. Paul’s (czerwona linia). Samochodem – parking najbliższy płatny. Na 2 dni przed wydarzeniem wysyłamy mapkę dojazu i proponowane parkingi.

Dołącz do Partnerów

Nawiąż z nami współpracę i dołącz do Wielkiej Wymiany kontaktów jako Partner. Będzie mieć możliwość zaprezentowania swojej firmy ze sceny, w naszych social media oraz na stoisku.

”KONTAKT”