ŁÓDŹ

CO?

WIELKA WYMIANA KONTAKTÓW

GDZIE?

Co Spot

Zachodnia 70

KIEDY?

7.02.2019

CENA BRUTTO

59 PLN

#10 Wielka Wymiana Kontaktów

                                                                      Zgarnij wiedzę i kontakty

SPOTKANIE JEST SKIEROWANE DO:

– przedsiębiorców małych i średnich firm

– przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać i inwestować w wiedzę

– przedsiębiorców nastawionych na kontakty, współpracę, partnerstwo

– osób, które planują założyć firmę i szukają inspiracji, środowisk biznesowych

WIEDZA

Każde spotkanie to możliwość posłuchania ekspertów i praktyków z różnych dziedzin biznesu 

KONTAKTY

W spotkaniu bierze średnio udział od 80 do 100 Przedsiębiorców. W ciągu 4 godzin spotkania aż połowa czasu zaplanowana jest na networking.

BIZNES

Biznes to kontakty. Nasze spotkania są świetną okazją do poszerzenia kontaktów oraz wiedzy biznesowej.

Program Wydarzenia

Środa 3 października 2018

}

17:30 – 18:30

Wielka Wymiana Kontaktów cz. 1

}

18:30 - 19:15

WYKŁAD 1 : Jak zbudować strategię by dojść do 7 cyfrowych obrotów w firmie?”– Karol Cichosz

}

19:15 - 20:00

WYKŁAD  2: „Strategie inwestowania w nieruchomości” – Tomasz Stawiarz

}

20:00 - 21:00

Wielka Wymiana Kontaktów cz. 2

}

21:00 - 22:00

Kolacja VIP

Opis Prelegentów

KAROL CICHOSZ

Właściciel biznesowy z ponad 10 letnim doświadczeniem biznesowym, inwestujący na rynku nieruchomości, akcji oraz kryptowalut. 

Dyrektor ds. Planowania i Przygotowania Inwestycji w firmie Connect&Invest. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania, kierunku Gospodarka Nieruchomościami na Krakowskiej Akademii w Krakowie. Pierwszą Firmę zajmującej się nieruchomościami założył w roku 2009. Założył też i prowadził wiele firm związanych zarówno z branżą wellness, doradczą jak i budowlaną. Tomasz Stawiarz specjalizuje się w analizie nieruchomości pod względem ekonomicznym. Przygotowuje inwestycje oraz prowadzi rozmowy z inwestorami finansowymi. Prowadzi też specjalistyczne szkolenia. Tomasz Stawiarz ma 31 lat i prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Jego pasją są oraz wyprawy górskie oraz biegi z przeszkodami. Szczególnie w tej ostatniej dziedzinie odnosi wiele sukcesów.

TOMASZ STAWIARZ

Specjalista ds. Inwestycji w Nieruchomości

Dyrektor ds. Planowania i Przygotowania Inwestycji w firmy Doctor Q BUD, jest absolwentem Wydziału Zarządzania, kierunku Gospodarka Nieruchomościami na Krakowskiej  Akademii w Krakowie. Pierwszą Firmę zajmującej się nieruchomościami założył w roku 2009. Założył też i prowadził wiele firm związanych zarówno z branżą wellness, doradczą jak i budowlaną. Tomasz Stawiarz specjalizuje się w analizie nieruchomości pod względem ekonomicznym. Przygotowuje inwestycje oraz prowadzi rozmowy z inwestorami finansowymi. Prowadzi też specjalistyczne szkolenia. Tomasz Stawiarz ma 31 lat i prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Jego pasją są oraz wyprawy górskie oraz biegi z przeszkodami. Szczególnie w tej ostatniej dziedzinie odnosi wiele sukcesów.

 Do wydarzenia pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

 Szczegóły Wydarzenia

 

7 lutego 2019

Co SPOT

Zachodnia 70

 Łódź

 

FAQ

Często zadawane pytania

Jak Kupić bilet

Bilet możesz zakupić wybierając opcję przelewów online (Przelewy24) klikając w wyżej zamieszczony link. Wybrany bilet możesz zakupić dokonując przelewu bezpośrednio na poniższe konto.

59zł/1os. (z VAT)

89zł/2os. (z VAT)

129zł/1 VIP (z VAT)

Dane do przelewu

Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024 Katarzyna Dziubałka, Madziarów 4, 04-444 Warszawa. Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail, Miasto.

FAKTURA

E-mail z Przelewy24 jest potwierdzeniem Twojego udziału w wydarzeniu. Jeśli wypełniłeś dane do faktury otrzymasz ją w ciągu 7 dni na podany adres e-mail. Tuż przed wydarzeniem dostaniesz e-mail potwierdzający z informacjami organizacyjnymi.

FAKTURA PRO-FORMA

Możesz zapłacić za bilet na podstawie wcześniej wystawionej faktury. Aby otrzymać fakturę napisz na biuro@wielkawymianakontaktow.pl

POLITYKA ZWROTÓW

Prosimy o przemyślany zakup biletów, gdyż nie podlegają one zwrotowi. Bilet można odsprzedać lub wymienić na inny termin/miasto.

Nasi Partnerzy

Dołącz do Partnerów

Nawiąż z nami współpracę i dołącz do Wielkiej Wymiany kontaktów jako Partner. Będzie mieć możliwość zaprezentowania swojej firmy ze sceny, w naszych social media oraz na stoisku.

”KONTAKT”