KATOWICE

CO?

WIELKA WYMIANA KONTAKTÓW

GDZIE?

KATOWICE/CHORZÓW

Hotel Focus 

Armii Krajowej 15

KIEDY?

14.11.2018

CENA BRUTTO

59 PLN

#6 Wielka Wymiana Kontaktów

                                                                      Zgarnij wiedzę i kontakty

SPOTKANIE JEST SKIEROWANE DO:

– przedsiębiorców małych i średnich firm

– przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać i inwestować w wiedzę

– przedsiębiorców nastawionych na kontakty, współpracę, partnerstwo

– osób, które planują założyć firmę i szukają inspiracji, środowisk biznesowych

WIEDZA

Każde spotkanie to możliwość posłuchania ekspertów i praktyków z różnych dziedzin biznesu 

KONTAKTY

W spotkaniu bierze średnio udział od 80 do 100 Przedsiębiorców. W ciągu 4 godzin spotkania aż połowa czasu zaplanowana jest na networking.

BIZNES

Biznes to kontakty. Nasze spotkania są świetną okazją do poszerzenia kontaktów oraz wiedzy biznesowej.

 

Program Wydarzenia

Środa 14 listopada 2018

}

17:30 – 18:30

Wielka Wymiana Kontaktów cz. 1

}

18:30 - 19:00

WYKŁAD 1 : Personal Leadership – najlepsze przywództwo zaczyna się od siebie – Katarzyna Jagiełło

}

19:00 – 19:30

WYKŁAD 2: „Jak zbudować prosperujący biznes i mocny brand– Anna Suska

}

19:30 - 20:30

Wielka Wymiana Kontaktów cz. 2

}

20:30-21:00

WYKŁAD 3: „Od schematu korporacyjnego, do własnego biznesu i nieruchomości– Dariusz Donat

}

21:00 - 22:00

Kolacja VIP z prelegentami i organizatorami 

Opis Prelegentów

Katarzyna Jagiełło

Ekspert personal leadership, certyfikowany trener i partner globalny Talent Dynamics – systemu szkolenia przywództwa i wydajności zespołu.

 W ciągu 6 lat pracy z liderami opracowała autorską metodę My Talent Up służącą do akceleracji biznesu. Łączy ona odkrycie naturalnego talentu z byciem świadomym liderem oraz budowaniem silnej, naturalnej marki organizacji. Ukończyła finanse i bankowość oraz podyplomowe studia o kierunku Kształtowanie Umiejętności Przywódczych na SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Informedia Polska – firmie z grupy Międzynarodowych Targów Warszawskich, Aegon, bankach Fortis i DNB, kanale telewizyjnym FOX Life. Zdobyte w korporacjach umiejętności wykorzystuje w swojej firmie Akcelerator sp. z o.o., w której skupia się na pracy z właścicielami firm oraz ich zespołami. Szkoli, doradza i konsultuje. Najbardziej cieszą ją wyraźne efekty pracy z liderami. Inspiruje do zmian.

Anna Ewa Suska

Trener biznesu, biznes mentor, specjalista od personal brandingu, ekspert
motywowania i inspirowania ludzi, lider, wizjoner, współwłaścicielka firm
z branży ekonomicznej, budowlanej, sprzątającej i konsultingowej.

Autorka książek „MLM bez tajemnic” i „Efektywny Biznes”. Szkoli setki osób każdego miesiąca. Jest dyrektorem zarządzającym w Dustbuster, ExcellenceVale i Suska
Mentoring. Prowadzi grupę około 80 przedsiębiorców w programie rocznym 2018 To Your Success. Zajmuję się audytami firm tradycyjnych i tych w MLM. Pomaga przedsiębiorcom, menedżerom, specjalistom i ekspertom różnych branż rozwijać ich biznesy na bazie silnej marki. Jest świetnym i mocnym negocjatorem, w swojej karierze wynegocjował wiele dużych kontraktów w Londynie, udowadniając, że kobieta może budować swoją firmę globalnie nawet w londyńskim City, który słynie z twardych reguł biznesowych. Laureatka plebiscytu magazynu „Law Biznes Quality” „Lwice Biznesu”. Nominowana do konkursu organizowanego przez Zjednoczone Królestwo Polek w Wielkiej Brytanii „Polka Roku 2016”.

Dariusz Donat

Manager z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu strategicznym i zarządzaniu sprzedażą.

Z sukcesami tworzył jedną z największych polskich sieci restauracji w randze najpierw Dyrektora Operacyjnego, a później także Członka Zarządu spółki. Po latach doskonalenia umiejętności analitycznych, znajomości budowania struktur organizacyjnych, tworzenia długofalowych planów działania i skutecznego zarządzania grupą ponad 600 pracowników zmienił swoje życie o 180 stopni. Poszukiwania nowej drogi zaprowadziły go w efekcie na ścieżkę tworzenia własnej marki w obszarze nieruchomości. Systematycznie rozszerza działalność w tym zakresie – mieszkania zarówno w blokach jak i kamienicach, na rynku wtórnym i pierwotnym, pod sprzedaż i na wynajem, mieszkania inwestycyjne i zarządzanie najmem. Najbliższe plany to również projekt deweloperski. Jeden z Liderów  Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN® odpowiedzialny za woj. Świętokrzyskie, gdzie wprowadza nowe osoby w świat nieruchomości, służąc swoją radą i doświadczeniem. Pasjonat wysokich gór i wypraw na krańce świata

Twoja Inwestycja

Do wydarzenia pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Szczegóły Wydarzenia

 

 

14 listopada 2018

HOTEL FOCUS 

Armii Krajowej 15,

41-506 Chorzów

FAQ

Często zadawane pytania

Jak Kupić bilet

Bilet możesz zakupić wybierając opcję przelewów online (Przelewy24) klikając w wyżej zamieszczony link. Wybrany bilet możesz zakupić dokonując przelewu bezpośrednio na poniższe konto.

59zł/1os. (z VAT)

89zł/2os. (z VAT)

129zł/1 VIP (z VAT)

Dane do przelewu

Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024 Katarzyna Dziubałka, Madziarów 4, 04-444 Warszawa. Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail, Miasto.

FAKTURA

E-mail z Przelewy24 jest potwierdzeniem Twojego udziału w wydarzeniu. Jeśli wypełniłeś dane do faktury otrzymasz ją w ciągu 7 dni na podany adres e-mail. Tuż przed wydarzeniem dostaniesz e-mail potwierdzający z informacjami organizacyjnymi.

FAKTURA PRO-FORMA

Możesz zapłacić za bilet na podstawie wcześniej wystawionej faktury. Aby otrzymać fakturę napisz na biuro@wielkawymianakontaktow.pl

POLITYKA ZWROTÓW

Prosimy o przemyślany zakup biletów, gdyż nie podlegają one zwrotowi. Bilet można odsprzedać lub wymienić na inny termin/miasto.

Nasi Partnerzy

Dołącz do Partnerów

Nawiąż z nami współpracę i dołącz do Wielkiej Wymiany kontaktów jako Partner. Będzie mieć możliwość zaprezentowania swojej firmy ze sceny, w naszych social media oraz na stoisku.

”KONTAKT”