BIAŁYSTOK

CO?

WIELKA WYMIANA KONTAKTÓW

GDZIE?

ROYAL HOTEL*****

Rynek Kościuszki 11, 15-001 Białystok

KIEDY?

4.04.2019

CENA BRUTTO

69 PLN

#3 Wielka Wymiana Kontaktów

                                                                      Zgarnij wiedzę i kontakty

SPOTKANIE JEST SKIEROWANE DO:

– przedsiębiorców małych i średnich firm

– przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać i inwestować w wiedzę

– przedsiębiorców nastawionych na kontakty, współpracę, partnerstwo

– osób, które planują założyć firmę i szukają inspiracji, środowisk biznesowych

WIEDZA

KONTAKTY

BIZNES

Program Wydarzenia

Czwartek 4 kwietnia 2019

}

17:30 – 18:30

Wielka Wymiana Kontaktów 

}

18:30 - 19:00

„Skuteczne Social Media w promocji firmy – Monika Gawanowska

 

}

19:00-19:30

„Źródła finansowania dla przedsiębiorstw. Od czego zacząć by efektywnie wykorzystać możliwości jakie stwarza rynek dofinansowań. –Monika Kowalik

}

19:30 - 20:30

Wielka Wymiana Kontaktów 

}

20:30 - 21:00

„Poznaj strategie jak inwestować w nieruchomości” – Tomasz Stawiarz

}

21:00 - 22:00

Kolacja VIP

Opis Prelegentów

Monika Gawanowska

Strateg, oficjalny hostem spotkań globalnej inicjatywy LinkedInLocal w Białymstoku, certyfikowany trener i coach biznesu, autorka książki Marka osobista bez tajemnic. Przewodnik dla skutecznych menedżerów kariery” oraz e-booka, będącego syntezą doświadczeń związanych z wydaniem i promocją własnej publikacji Jak napisać książkę i zaplanować kampanię, która dotrze do pół miliona osób?”

Prowadzi szkolenia, warsztaty strategiczne. Pracuje z osobami indywidualnymi, firmami, działami marketingu i sprzedaży. Specjalizuje się personal brandingu i LinkedIn. Więcej możesz przeczytać na stronie www.monikagawanowska.pl.

Tomasz Stawiarz

Specjalista ds. Inwestycji w Nieruchomości. Dyrektor ds. Planowania i Przygotowania Inwestycji w firmy Doctor Q BUD, jest absolwentem Wydziału Zarządzania, kierunku Gospodarka Nieruchomościami na Krakowskiej  Akademii w Krakowie. Pierwszą Firmę zajmującej się nieruchomościami założył w roku 2009. Założył też i prowadził wiele firm związanych zarówno z branżą wellness, doradczą jak i budowlaną. Tomasz Stawiarz specjalizuje się w analizie nieruchomości pod względem ekonomicznym. Przygotowuje inwestycje oraz prowadzi rozmowy z inwestorami finansowymi. Prowadzi też specjalistyczne szkolenia. Tomasz Stawiarz ma 31 lat i prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Jego pasją są oraz wyprawy górskie oraz biegi z przeszkodami. Szczególnie w tej ostatniej dziedzinie odnosi wiele sukcesów.

Monika Kowalik

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych z 10 letnim doświadczeniem. Wiedzę z zakresu tematyki unijnej zdobyła jako pracownik samorządowy, gdzie z sukcesem pozyskiwała środki na rozwój infrastruktury oraz projekty miękkie.  Praktyk. Na co dzień zajmuje się pozyskiwaniem funduszy dla firm, jednostek samorządu terytorialnego, oraz instytucji otoczenia biznesu. Stale pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie, na bieżąco śledzi i uaktualnia swoją wiedzę w zakresie funduszy oraz rozwoju osobistego. Właściciel firmy szkoleniowej. Członek Zarządu Akademii Budowy Domów. Coach w zakresie wystąpienia publiczne, techniki skutecznej sprzedaży. Mówca motywacyjny oraz mentor dla mikro małych i średnich przedsiębiorstw.

Twoja Inwestycja

 Do wydarzenia pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

 

Szczegóły Wydarzenia

 

4 kwietnia 2019

ROYAL HOTEL*****

 Rynek Kościuszki 11,

15-001 Białystok

 

FAQ

Często zadawane pytania

Jak Kupić bilet

Bilet możesz zakupić wybierając opcję przelewów online (Przelewy24) klikając w wyżej zamieszczony link. Wybrany bilet możesz zakupić dokonując przelewu bezpośrednio na poniższe konto.

69zł/1os. (z VAT)

99zł/2os. (z VAT)

129zł/1 VIP (z VAT)

Dane do przelewu

Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024 Katarzyna Dziubałka, Madziarów 4, 04-444 Warszawa. Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail, Miasto.

FAKTURA

E-mail z Przelewy24 jest potwierdzeniem Twojego udziału w wydarzeniu. Jeśli wypełniłeś dane do faktury otrzymasz ją w ciągu 7 dni na podany adres e-mail. Tuż przed wydarzeniem dostaniesz e-mail potwierdzający z informacjami organizacyjnymi.

FAKTURA PRO-FORMA

Możesz zapłacić za bilet na podstawie wcześniej wystawionej faktury. Aby otrzymać fakturę napisz na biuro@wielkawymianakontaktow.pl

POLITYKA ZWROTÓW

Prosimy o przemyślany zakup biletów, gdyż nie podlegają one zwrotowi. Bilet można odsprzedać lub wymienić na inny termin/miasto.

Nasi Partnerzy

Dołącz do Partnerów

Nawiąż z nami współpracę i dołącz do Wielkiej Wymiany kontaktów jako Partner. Będzie mieć możliwość zaprezentowania swojej firmy ze sceny, w naszych social media oraz na stoisku.

”KONTAKT”